Sea Bravo & Manta
6 mei 2022 - Foto: R. Zegwaard ©

Klik op een naam en U vindt de bij ons bekende gegevens, die vanaf 01-07-2021 niet meer op wekelijkse basis worden geactualiseerd.

Blauw = Stoom- en sleepvaart     Rood is duwvaart     Groen is kust/zeevaart      Zwart is gesloopt/buitenland


A 837 - Orkaan
A 870 - Wamandai
A 871 - Wambrau
A 871 - Noordzee
A 872 - Westgat
A 872 - Waddenzee
A 873 - Wielingen
A 873 - Zuiderzee
A 874 - Linge
A 875 - Regge
A 876 - Hunze
A 877 - Rotte
A 878 - Gouwe
A 988 - Ekster (B)
A 996 - Albatros (B)
Ada-D - 27.19066
Adventure - 27.23821
Alp Ace - IMO 9344966
Alp Centre - IMO 9398541
Alp Defender - IMO 9737242
Alp Forward - IMO 9344978
Alp Guard - IMO 9398539
Alp Ippon - IMO 9344978
Alp Keeper - IMO 9737266
Alp Striker- IMO 9737230
Alp Sweeper - IMO 9737254
Alp Winger - IMO 9367504
André-B - 9451252
Anna B - 9653202
Anne S - (Stemat)
Anteos - 27.25111 - IMO 9223681
Anton V. - 27.19558
Arashi - 9769398
Argus - 23.11527
Argus - 27.23182
Arion - 25.10043
Atlantis - 27.24091
Atlas - 25.23790
Auxilia - IMO 9855537

Antverpia IX (B)

Amsterdam - 25.07361 *****
Annick Gerling *****
Argus I (Pan.) *****
Astronoom - 27.10750 *****

BKM 103 - 27.19364
Balau - 27.17688
Baloe - 27.20712
Banjaardsbank - 27.13386
Banckert - 27.12084
Barentsz Zee - 27.09945
Barney - 27.23976
Barracuda - 26.04267
Barracuda (Cyp)
Beagle - Imo 9816359
Bear (B)
Berkel - Y 8037 - 25.09090
Bernardus - 27.23821
Bever - 25.21275
Bever - 27.18550
Bever - 27.22720
Bis Virides - IMO: 9842932
Blizzard - 27.21259
Boka Alpine - 27.22084
Boka Pegasus - IMO 9495210
Boka Sherpa - 27.22086
Boka Summit - 27.22102
Bommel - 27.23427
Bösch - Imo: 9429986
Boulder - 27.21246
Braakman (B)
Breedbank (1) - 27.12771
Breedbank (2) - 25.07519
Brent - 27.22177
Brielsebank (1) - 27.12776
Brielsebank (2)
Brugge (B)
Brutus - IMO: 9885893
Buffalo (Malt.)
Bylgia - 27.23647 IMO 9646314

Baltrum (D)
Bayern 2 (D.)
Beaver (U.K.)
Bertus Freede (D)
Bon Secour V (Fr)
Bora (B)
Boreas II - 60.04272 (B)
Brian (B)
Brienne - (Ierl.)
Briv (Joeg.)

Banco (B.)
Barzabel (Lux)
Barzabel (B)
Beluga - 80.60022 (Lux. & B.)
Bo - (Zwits.)
Bo Alie (Zwits.) - 21.03930
Bo Alie - (Zwits.) - 60.04068
Bo Joop - (Zwits.)
Bo Petra - (Zwits.)
Bo Suzanne - (Zwits.)
Breloh (D.)
Bryan - 21.04793 (B)
Bryan - 61.05041 (B)
Büffel (D)

Banckert - 27.18782 *****
Beveland - 21.04304 *****
Bluster - 27.21873 *****

Canada - 27.12771
Catharina - IMO: 7702475
Charlotte W - 23.18150
Claudia B - 27.18535
Clyde - IMO 5076298
Condor - IMO: 9685786
Coastal Boxer - 27.22713
Coastal Challenger - 27.23357
Coastal Chariot - 27.23639
Coastal Vanguard - 27.22770
Coastal Voyager - 27.23466
Compass (Cur)
Cronus - 23.18173

Carleine (Lux)
Carlo (B).
Claus (D) s.s.)
Constance (B.)

Caesar (Zwits.)
Cecilie (D)

Cycloop - 30.21179 *****

D.H. Alpha - IMO 9087001
DCS Explorer - IMO 9150781
De Ruyter - 27.11350
Demi-K. - 27.25346
Destiny - 23.27404
Diablo - 27.23671 (Mc)
Diamond (Malt)
Dian Kingdom - 27.24090
Diana - 25.07505
Dintel Y 8038 - 26.05628
Dirk Pieter - 25.10077
Damen 2
Damen Dragon Fly
DMS 4004 - 27.18086
DMS Albatros - 27.23018
DMS Buzzard 27.22259
DMS Heron - 27.22962
DMS Kingfisher - 27.22347
DMS Osprey - 27.22577
DMS Pelican - 27.24936
DMS Robin
DMS Rook - 27.22353
DMS Siskin - 27.23017
DMS World - 27.20607
Doggersbank - 23.11961
Dommel - 27.17629
Dordtsebank - 25.07682
Drado - 27.16978
Drydock - 23.11920
Duke of Normandy - IMO 9348429
Duke II (Cyp)
Dutch Blue - 27.23346
Dutch Pearl -
Dutch Pioneer - 27.19596 -
Dutch Power - 27.22395

D.419 (D)
D.16 (B.)
DN 52 (B)
DN 54 (B)
DN 61 (B)
D.V.D.S. 4 (B)
Dahlia (B).
Damiën (B)
DiDi (B)
Drum (Lux.) (s.s.)
Duck (B)
Dyben - 23.20213 (B)

Danique F. (B)
Dibo - 20.07427 - (B).
Diesel 2 - 23.26555 (B.)
Donau (B)
Doorduwer (B)
Dublin (B)

De Goote II - 23.19277 *****
Doggersbank - 23.11961 *****
Dynamis - 23.19277 *****

E Two (Bah.) - YN 513202
East (Cur)
Eddy 1 - 25.23790
Eduard - 27.15570
Eems Wrestler - 27.25305
Elizabeth
Elizabeth - 27.17300
Elizabeth - 27.19992
Ella F. - IMO: 9813498 - 20.01257
Ellen K (UK)
Ems Tug - IMO 9849734 (Mdr)
En Avant 1 - 27.20607
En Avant 5 - 27.19399
En Avant 7 - 27.20007
En Avant 9 - 27.24024
En Avant 10 - 27.23368
En Avant 20 - 27.23613
En Avant 30 - 27.24641
Estrella - IMO: 9612820
Europabank - 27.11033
Evergem (B)
Experience - 27.23967

Eddy (B)

Eddi (D)
Edmund (D)
Edo (D)
Ego (B)

Eline Muller *****

Fairmount Alpine - 27.22084
Fairmount Expedition - 27.22085
Fairmount Glacier - 27.22090
Fairmount Sherpa - 27.22086
Fairmount Summit - 27.22102
Fairplay I (D)
Fairplay III (D)
Fairplay VI (D)
Fairplay VII (D)
Fairplay VIII (D)
Fairplay IX (D)
Fairplay X - IMO: 8616269 (D)
Fairplay X - IMO: 9541681 (D)
Fairplay XI (D)
Fairplay XI (D)
Fairplay XII (D)
Fairplay XIV (D)
Fairplay XIV (D) - Imo: 7038642
Fairplay XV (D) - IMO: 7407829
Fairplay XVI (D)
Fairplay XVII (Can)
Fairplay 21 (D)
Fairplay 23 (D)
Fairplay 24 (D)
Fairplay 26 (D)
Fairplay 27 (Malta)
Fairplay 28 (Malta) IMO: 9765043
Fairplay 29 (D)
Fairplay 31 (D)
Fairplay 33 (D)
Fairplay 34 (D)
Fairplay 35 (Pol.)
FairplayBandama IMO: 9158484 (Sp)
FairplayBentayga IMO: 9158472 (Sp)
Fairplay Nublo - IMO: 9360594 (Sp)
FairplayTamadaba IMO: 9817250 (Sp)
Felix - 27.24332
Fenna B - 25.23548
Fighter (B)
Fighter (Malta)
Finland - 23.20278
Friesland - 32.70863

Francisca (B)
Franz (D)
Fremad II (s.s. (Den)
Frieda (D)

Franz Haniel 9 (D)
Franz Haniel 10 (D)
Franz Haniel 12 (D)
Franz Haniel 15 (D)
Franz Haniel 16 (D)
Fraternité (Lux)

Ferna - 23.19277 ***
Franz Haniel 11 (D) ***
Friesland - 30.21179 ***

Gelderland - 26.05157
Gele Zee - 30.20673
Gent (Belgie)
Gerrit - 23.23392
Ginger - 27.22178
Goeree - 30.40109
Golf - 27.19567
Gondwana- 25.09030
Gondwana- 27.17927
Gorée
Gouwe - A 878
Gouwestroom - 27.19064
Gouwzee - 27.00861
Greenpeace - 27.10383
Groenland - 27.14773
Groningen - 26.05148
Groningen - 30.21335

Ganges - 27.07180 (s.s.) *****
Gelderland - 27.01522 (s.s.) *****
Gelderland - 30.21362 *****
Gerard - 23.01515 (s.s.) *****
Gerrit - NISHM (s.s.) *****
Gier (s.s.) *****
Gina - NISHM (s.s.) *****
Goldpuller (Sing.) *****
Goos - (s.s.) NISHM *****
Goote II - 23.19277 *****
Groningen - 27.01388 (s.s.) *****

Hampshire - 27.23821
Happy Hunter - 25.07882
Hemiksem - IMO: 8409290 (B)
Hercules - 25.21737
Hoeksebank - 25.06883
Holland - 27.18636
Hudson - 23.12038
Hunter - 26.06021
Hunter - 26.07082
Hunze - A 876
Husky - 27.22215
Hydra - (Grie)

Hand in Hand (B)
Harletief (D)
Harmonie (Lux)
Hans (D)
Hans (D) - 22.07042
Hansa - (D)
Havkatten - (DK)
Heinrich Ludwig (D)
Helfra (s.s.) (B.)
Helmut (s.s.) (D)
Holmvik (s.s.) - (Zwe)
Hohneck (D)
Houthandel Banwarie 2 (Sur.)
Hugo (Fr.)
Hugo Hedrich (s.s.) (D)

Harpen 2 (D.)
Harpen 11 - 40.28730 (D)
Herkules (D)
Herkules II (D)
Herkules III (D)
Herkules IV (D)
Herkules V (D)
Herkules VI (D)
Herkules VII (D)
Herkules VIII (D)
Herkules IX (D)
Herkules X (D)
Herkules XI (D)
Herkules XII (D)
Herkules XV (D)
Herkules XVI (D)
Herkules XVII - 23.36657
Herkules XVIII - 23.36658
Horst I (D)
Huckingen II (D)

Happy Hunter - 25.07882 ****
Hector (NISHM) (s.s.) *****
Hector (ISM-1884) (s.s.) *****
Hector (ISM-1927) (s.s.) *****
Hector (Wsm.-1919) (s.s.) *****
Hector (Wsm.-1920) (s.s.) *****
Helena Frater (s.s.) *****
Holland - 32.90222
Huckingen (D) ***

Ian P - 9094547
Ierland - 27.17419
Ierlandia - 27.17419
Ievoli Amaranth - 27.23509
Ievoli Black - IMO 9439242
Iguazú - IMO:9201920
Indus
Indus - 27.18071
Indusbank - 27.12596
Inge W - 27.23791
Innovation - 27.24734
Isa (1) - 27.21036
Isa (2) - 27.24377
Isa (3) - 27.24546
ITC Meltemia - 27.22218
Ivero - 27.23060

Intermas (B.)
Isadora (Den)
Iskenderun - 27.15190

Ierse Zee - 27.05456 *****
Indus - 27.01387 (s.s.) *****

Jaro - 7625407
Jaro II - 8917209
Jumbo - 27.15570
Jupiter - IMO: 9878254
J.W.R. Apollo - 8859691
J.W.R. Marten - 25.10077

Jacky (B)
Jason(D) - (s.s.)
Johann (D)
Johann Heinrich (D) - (s.s.)
Johanna - 30.11298 (B)
Josef Langen (D)
Josephine (B)
Jules (B.)
Junior B. - 23.06119 - (B)
Jupiter (Zwits.)

Jo (B).
Juna - (B)

Jacob van Heemskerck - 30.21381 ****
Jan Paflijn (B.) *****
Java Zee - 27.01522 (s.s.) *****
Jean Marie Gerling (B) *****

Kamara - IMO 9322592
Karet - NC 17
Karin - 23.22371
Karin S. - IMO 9059262
Kaynarborg - IMO 9190133 (Kaz.)
Kees Jr. - 23.23660
Khazarborg - IMO 9190121 (Kaz.)
Kilstroom - IMO 9470181
Kim-K - Imo 9470181
Kingfisher - 27.22347
Kolga - 27.23736
Koraal - IMO: 5193498
Kroonborg
Kulanborg
Kwintebank - 25.07518

KF Wiebeking (D) - 50.17250
Karin (D)
Kathe (D)
Kelly (Lux.)
Kim (Lux) - 80.23089
Klöden (D)
Kornelis - 27.17629

Kara (B)
Kara - 60.03850 (B)
Karl Heinz (D) - 23.07020
Ker (B).

Kondor (Cypr) ***
Kondor Explorer (Cypr) ***
Kraus - 1914 (s.s.) ***
Kraus - 1929 (s.s.) ***

Langenort - 20.11605
Lars - 25.09468
Leanne P. - IMO 9705706 (UK)
Leendert Muller - 27.17349
Lena H. - 23.37550
Libben
Liberty III
Lima (N.A.)
Linde G - IMO 9608776
Linge - A 874
Lingestroom - 27.24411
Lydia D. - 27.22603 / 27.23150
Lydia D. - 27.22604
Lynx - 27.24655

Le Prevoyant (Fr)
Leeuw (B)
Lieve (B)
Lorenzo (B)
LT - P 734 (Lit.)
Luise (D) (s.s.)

Ladoga (B)
Lauter - 30.50788 (D)
Lehnkering 19 (D)
Lehnkering 20 (D)
Lianco (B)
Liberté (Lux)
Lion - (B)
Lorraine - (Lux)
Louis (B)
Lupus - 65.03585 - (B)

LAZ 10 - 27.07180 (s.s.) *****
Lorelei (D) *****
Lucille Gerling (B) *****

MMS Omega - 9094547
M.P.R. 1 - 27.22853
M.P.R. 2 - 27.22743
M.P.R. 3 - 27.23083
M.P.R. 4 - 27.22973
M.P.R. Sounder - 22.05246
MTS Viscount - 27.18959
Maasbank(1) - 27.12084
Maasbank (2)
Manta - IMO 9261487 (B)
Marian V - 27.19066
Marianne G. (Pan.)
Marie
Marilyn M. - 27.23979
Mars - IMO 9695509
Marten - 25.08757
Mary I - 26.10514
Meander - 27.21002
Med Castor (St. V & G) YN 513315
Med Polaris - 27.23967
Med Regulus - 27.23821
Mercurius - 25.23855
Michel - 27.15331
Middelbank - 23.11527
Mistral - 27.21475
Mozes - 23.34842
Mustang - 27.22076

Multrasalvor
Multrasalvor 3 - 27.23407
Multrasalvor 4 - 27.20638
Multrasalvor 5 - 26.05967
Multraship Commander - 27.20318
Multratug 1
Multratug 3 - 27.22954
Multratug 4 (Malta)
Multratug 5 - 27.18042
Multratug 5 (UK)
Multratug 6 - 27.24814 - IMO: 9842932
Multratug 7 - 27.18959
Multratug 7 - 27.24600 - IMO: 9817808
Multratug 9 - 27.19567
Multratug 9
Multratug 10 - 27.19665
Multratug 11 - 27.19728
Multratug 14 - 27.23053
Multratug 16
Multratug 17 - 27.21912
Multratug 18 - 27.22394
Multratug 19 - 27.23363
Multratug 20 - 27.23609

Multratug 6 - IMO: 9804095
Multratug 22
Multratug 24 - 27.25291
Multratug 25
Multratug 26 - 27.23632
Multratug 27 - 27.23642
Multratug 28 - 27.23967
Multratug 28 - IMO 9727962
Multratug 29 - 27.24016
Multratug 29 - 27.24769
Multratug 30 - 27.24017
Multratug 31 - 27.24183
Multratug 32
Multratug 33

M. 206 (D)
Macha (B)
Mar Mar (B)
Maria (Gezocht)
Martha (D)
Martine (B)
Martinus (D)
Mira (B) *****
Multratug 2 (B)

Mag Gyver 3 (Fr.)
Mannesmann V - (D)
Mantra - 60.02595 (F)
Mar-Mar I (B)
Maria - 42.00040 (D)
Maud (B.)
Max (D)
Maxal 1 - (SK)
Maxi (D)
Melissa (D)
Melissa (B)
Merapi (Lux)
Michael - (D.)
Milla - 60.03493 – (Lux.)
Mitchell F - (B.)
Mons - 60.02881 (B)
Morea (B)
Muria (Lux)
Mustang (D)

Maersk Launcher (DK) ***
Marguerite (B.) ***
Mellum (D) ***

N.P. 435 - 27.23789
N.P. 455 - 27.24322
NSI Worker - 27.17213
Naomi E. - 27.18708
Nathalie-O - 27.14662
Nederland - 21.04885
Neptun 2 - IMO:8434154
Neptun 5 - 27.18885
Neptun 7 - IMO:9329772
Neptun 9 - 25.22007
Neptun 10 (Gibr)
Neptun 11 (Gibr)
Neptune Mariner (Gibr)
Neptunus
Neptunus - 27.17213
Nero - 27.23506
Nestor - ex. 25.06895
Nestor - 25.05486
Nestor C.I. - IMO 524637
Newa
Nicoline - 27.17300
Nicoline - 27.18322
Nicoline 4 - 27.19169
Noordhoek Constructor
Noordhoek Pathfinder
Noordhoek Singapore
Noordstroom - 27.24162
Noordzee (III) - 27.07412
Noordzee (IV) - IMO: 7008788
Noord-Holland - 32.70677
Nora B - 27.24898
Nord - 25.09166
Norne - 27.22912
North - 27.23875
Northwind - IMO 9577472
Nova K - 23.20546

Neptunus 2 (Fr.)
Nethe (B) (s.s.)
Nobody (D)

Nada (B)
Nadia (B)
Nahe - (Zwit)
Narwal (B)
Navigar 7 (Pol.)
Neptune (B)
Njord (D)
Nyassa (B)

Nestor - 27.07557 (s.s.) *****
Newa (s.s.) *****
Nikolaus - 22.06584 *****
Nolly - NISHM (s.s.) *****
Noordzee (I) (s.s.) *****
Noordzee (II) - 27.02371 (s.s) *****
Noord-Holland - 30.20578 *****
Normand Engineer (No) *****

Oceaan - 26.02198
Oceaan - 32.60007
Oceanus - 25.23213
Oceanus - 30.20673
Ochtum (D)
Ode - 20.11152
Odin - 27.22375
Oil Express
Oil Onyx (N.A.)
Oil Osprey (N.A.)
Olivierssen - 27.16896
Omar - 27.14651
Oostzee - 20.11543
Orkaan
Overijssel - 26.05162

Orion - 23.25151 (D)
Orion - 27.14981 (Zwed)

Odin (B)
Orca (Lux)
Orion II (D)
Orta (Lux.)
Otto (Lux.)

Oceaan - 27.07816 *****
Oceaan ss - L. Smit *****
Oemar - 30.1099 *****
Oosterschelde - st.slb. *****
Oostzee st.slb. *****
Oostzee st.slb. *****
Oostzee - 27.08411 *****
Orca - 27.12757 *****
Orca - 27.16996 *****
Oregon - 23.19095 *****

PM 1 - 27.19399
POA 1 - 61.05681 (B.)
POA 2 - 61.05682 (B.)
Pallas (Finl.)
Panda - 27.24385
Papillon (Guy.)
Pao da Luz (Spa.)
Pasam (Griekl.) YN 509654
Parat - (D). IMO: 8128212
Patricia Matheson (UK)
Pegasus (Can) Imo 9422743
Peter - 27.24608
Peter (D)
Peter (Rusl.) YN 512704
Peter Wessels (D) IMO 9769867
Phoenix - 27.24656
Pieter - 25.09254
Piku NC 28 - IMO: 7368126
Pioneer - YN 513204
Pioneer (UK)
Polaris - 23.19310
Polen (Marsh. Isl.)
Pollux - 27.18374
Poolzee - 27.06767
Power Express
Präsident Schaefer (D)
President Hubert (B).
Princess (B).
Prompt (D)
Puffin Island - IMO 9266396 (UK)
Putford Provider IMO: 8119170 (UK)

PR 4 (Tj)
Penny Lane (D)
Pilot (D)
Pinnau (D)
Pipo (B)
Pirna (D)
Plancton (Fr).

Paula (D)
Pirat (D.)
Progress (B)

Piranha II (Cypr.) *****
Pool Express *****



Queens Cross (UK) *****

Racia (UK)
Rade - IMO: 9307504 (D)
Rado (Marok)
Rafina (Grie.)
Raiymbek Batyr (Kaz.)
Regge - A 875
Retriever - 27.22216
Rimfaxe R. - 27.23307
RMT Penfret - IMO: 9502702 (Fr)
RN Taman - (Ru.)
RN Temryuk - (Ru.) YN 501109
Rocco (Zwed.) Imo 7419016
Rolf - 53.04420 (D)
Rolon Plata II (Spanje) - YN 503188
Rose (VC)
Rotte - A 877
Rotterdam (Malt.)
RT Adriaan - IMO 9489936 (M)
RT Champion - IMO 9489950 (M)
RT Claire - IMO 9320817
RT Evolution - IMO 9320817 (M)
RT Leader - IMO 9489962 (M)
RT Magic - 27.19467
RT Margo - IMO 9376220 (M)
RT Peter - IMO 9474917 (B)
RT Pioneer (F)
RT Rob - IMO 9474905 (M)
RT Spirit - 27.19386
RT Stephanie (F)
RT Zoe - IMO: 9333888 (M)
Rijnstroom - 27.18619

Reiher (D)
Rhein (D) (meer gegevens gevraagd)
Rheinland (D)
Rhenania IV (D)
Rochen VI (B) en (UK)
Rollo (Denm.)
Rosalie (Tu) (s.s.)
Rubens (B)
Rudolf Krusche (D).
Rupertus (D)
Rysum (Den)

Rabot (B.)
Realité (Lux)
Rema 2 (B)
Rene Siegfried - 46.00824 (D)
Rentrans Cargo 1 (Pol.)
Rentrans Cargo 2 (Pol.)
Retro (B)
Rheinhausen (D).
Rhenus Schub 1 (D)
Rhenus Strassburg (D.)
Riga (Lux.)
Rio - (CH)
Rio 2 - 95.48032 (Tsj.)
Rio Tejo (B)
Robby - 65.03891 (B)
Robert David (Lux)
Rocinante - (D)
Rofra (B) - 80.23069
Rosa (B)

Ranger I (Pan.) *****
Rheinfels (D.) *****
Rheinstadt 5 (Zwits) *****
Rode Zee - 27.07834 *****
Roma (Nig.) *****
Ronja (DK.) - IMO 5111696 *****
Roode Zee - 27.05981 ***
Rosomak - 25.09738 ***
Rotterdam - 27.21208 *****
Rupelmonde (B) *****
Rijndam (H.W.A.L.) *****

Saam Huasteca (Mex.)
Salus - (D)
Salus - (D)
Salt Island - Imo 9505015 - (UK)
Samson Tug (S.L.)
Sanaborg
Sandettiébank - 25.07681
Sandy Cape - Imo 7626853
Sandy M. - 27.23240
Sapphire (M)
Saturn (D)
Saturnus - 25.22472
Schelde - 27.17243
Schelde IV (B)
Schelde 10 (B)
Schelde 20 (B) IMO 9120152
Scheldebank - 25.06882
Scheldepoort 1 - 27.18098
Scheldepoort 2 - 23.09518
Scheldestroom - 27.16913
Schleppko 4 - 51.03720
Schotland - 27.18140
Schouwenbank - 25.07074
Schwartenbek (D)
SD Dolphin (M) IMO 9631034
SD Gironde (M) IMO: 9357268
SD Jacoba - 27.19130
SD Power (Bah.) Imo 9694804
SD Ranger (M) IMO 9600712
SD Rebel (M) IMO 9600774
SD Rover (M) IMO) 9618745
SD Salvor (M) IMO 9551911
SD Seahorse (M) IMO 9448190
SD Seal (M) IMO 9448188
SD Shark (M) IMO 9448176
SD Sparta (M) IMO 9577238
SD Stingray (M) IMO 9410715
Sea Alfa - 27.21736
Sea Beluga - 9528316
Sea Bravo - 27.22150
Sea Bronco - 27.20747
Sea Bulldog - 9528299
Sea Charlie - 27.22456
Sea Diamond (Malt)
Sea Diver II
Sea Echo - 27.21444
Sea Foxtrot - 27.23151
Sea Golf - 25.21275
Sea Hawk - 25.09166
Sea Juliett - 27.24936
Sea Lynx (No)
Sea Nostromo Cuarto (Sp.)
Sea Rover - IMO:5298341
Sentosa - (M)
Seraya (M)
Serkeborg - 25.23360
Serval (Pol.) IMO: 7636365
Severn Supporter - Imo: 9868534
Sir Silas (UK)
Simson - 25.09327
Sirius - 27.22388
Sirocco II (Fr.) Imo 7419016
Siskin - 27.23017
SL Kiwi (Cyp) YN 509657
Smithbank - 25.06809
SMS Shoalbuster (UK)
Sochi (Rusl.) YN 512551
Sophia - 27.11350
Sovereign (M)
South (Cur)
Southampton (Malta)
Spiekeroog (D)
Spirit Sky (No.)
Spolum (Den)
St. Annastrand (B.)
Stadt Slovag - IMO: 8414817 (No)
Statum - 27.22077
Steenbank - 25.07075

Stril Pilot (No.)
Stroombank - 23.11512
Sumatras
Sund (Zwe.)
Sunrise G (Pan)
Svezia - 25.19250

Svitzer Amstel (Malta)
Svitzer Bison
Svitzer Jupiter - IMO: 9878254
Svitzer Mallaig - 27.23738
Svitzer Marken - 20.10338
Svitzer Medemblik - 27.22247
Svitzer Muiden - 20.10416
Svitzer Svezia - 25.19250
Svitzer Tempest IMO 9793076
Svitzer Thames - IMO 9795804
Svitzer Titan - IMO 9780055
Svitzer Trave - 27.23677
Svitzer Trident - Imo 9769398 (UK)
Svitzer Typhoon - IMO 9780067
Svitzer Vestri - Imo: 9898905 (Denm.)

Saale (D)
Salvor XIV (B.)
Sander Sr. (Lux.)
Sarah B (S.V. & G)
Schleppko 19 (D)
Schleppko 30 (D)
Seraing (B.)
Serwal 3 (Pol.)
Sir Hendrik (U.K.)
Solid (Fr.)
Sperwer 1 (B)
St. Antonius (B)
Stad Haren (D)
Stad Neuss (D).
Stralsund (D)
Susy 1 (B) - (gezocht)

Santa Cruz - (B)
Sch 2415 (D)
Sch 2346 (D)
Sch 2460 (D)
Sch 2703 (D
Sch 2707 (D)
Schubexpress 25 (D)
Sea Pierre (Ivoork.)
Seille (Fr)
Seine (Fr)
Semois - 18.20054 (Fr.)
Sidis (B)
Sperber (B) + (D)
Spes IV (B).
St. Hildegard (D)
Stijn (D.)
Suffren (Fr.)
SWS Endeavour (U.K.)

Salvor 15 (B) *****
Schelde - 27.10279 *****
Schouwenbank - 27.10750 *****
Sirocco *****
Skelton Cross (UK) IMO: 7400364 *****
Soloven - (DK)*****
Stark 1 (Zwits.) *****
Stier (B) *****
Sylt Y 820 (D) *****

Smit Angola - 9479694
Smit Aruba
Smit Azië - 23.11920
Smit Barracuda - 26.04267
Smit Barracuda - 27.21096
Smit Barracuda (Cyp).
Smit Belgie - 27.15864
Smit Belgie (B)
Smit Beluga - 9528316
Smit Bever - 27.18550
Smit Bison - IMO 9087001
Smit Bronco - 27.20747
Smit Bronco (Cyp)
Smit Bulldog - 9528299
Smit Cheetah (Bah)
Smit China - 27.11350
Smit Clyde (Can)
Smit Colombo - 27.18782
Smit Denemarken - 27.15626
Smit Duitsland - 27.15865
Smit Ebro (Bah)
Smit Elbe - 27.21491
Smit Emoe (B)
Smit Engeland - 27.17122
Smit Enterprise - 27.18782
Smit Europe - IMO: 9396220
Smit Finland - 23.26843
Smit Frankrijk - 27.16431
Smit Guadeloup (Bah)
Smit Hamburg - 27.12776
Smit Hudson (Bah)
Smit Ierland - 27.15718
Smit Jakarta - 27.09945
Smit Jamaica - IMO: 7368126
Smit Japan - 27.17424
Smit Kamara (B)
Smit Kiwi (B)
Smit Komodo (Bah)
Smit Lion - 27.22954
Smit Loire - 27.19533
Smit Madura (ZAF)
Smit Marlin - IMO: 7606308
Smit Marne (N.Ant.)
Smit Mississippi (N.Ant.)
Smit Nederland - 27.15507
Smit Nicobar - 9322592
Smit Nigeria - 27.17359
Smit Noordzee - IMO: 7008788
Smit Noorwegen - 27.17097
Smit Owena (Nass.) - IMO: 9351268
Smit Panther (Bah)
Smit Portugal - 27.17147
Smit Polen - 27.17416
Smit Rusland - 27.15717
Smit Schelde (Malt.)
Smit Seine (Bah)
Smit Sentosa
Smit Seraya (Sing.)
Smit Siberië - 27.17417
Smit Tahiti
Smit Tiger (B)
Smit Zweden - 23.26841

Smit-Lloyd 61 - Imo: 7606308
Smit Lloyd 115 - IMO 7412020
Smit-Lloyd 120
Smit-Lloyd 122
Smit-Lloyd 123

Smit Hunter - 25.07882 *****
Smit Madeira (VEN) *****
Smit Malacca - 27.12757 *****
Smit Orca (B) *****
Smit Singapore *****

TSM Kermor (Fr.) IMO 9712412
TSM Ouessant (Fr.) Imo 9899387
Tak-6 - (Lit.) Imo 9550917
Tak-10 - (Lit.) Imo 9751999
Taktow I - 27.16497
Talas (U.K.)
Tarka - 27.18740
Tarka 3 - 27.22655
Taupo - 27.23612
Teddy - 27.24869
Telesto (St. V & G) IMO: 9803015
Telstar - 27.19037
Telstar
Tempest - 27.20668
Tender Pull (No.)
Terneuzen (B)
Terra Plana - 27.24210
Terramare 1 (Cyp.) IMO 9658276
Tessa W - 25.21755
Texelbank - 27.18286
Thames - 27.11085
Thamesbank - 27.18315
Thetis - 25.10183
Thetis - 27.17009
Thetis (B)
Thomas Letzer (B)
Titan - 25.09312
Tolbukhin (Ru) IMO 9826287
Togarinn (Icel.) 7510561
Toki (Rusl.) YN 512615
Tore - (It.) IMO: 7640213
Torsten (D) IMO 9613142
Toulonnais V (Fr.) YN 503203
Trimley (UK)
Triton - 9451537
Triton
Triton (Zwed.) YN 502518
Tryton (Pol)
Tuapse (Rusl.) YN 512552
Tur (Rusl.) Imo 8728244
Typhoon - 27.20669

T K 10 (D)
Taurus VII (Sur) (gezocht)
Teniers (D) - (s.s.)
Tetje (D)
Tiger - (D) - (s.s.)
Tigris (Gri.)
Treeske (B)
Tümmler (D.)

Tallinn (B) - 60.03341
Tchantches II (B)
Tenacious (Slow.)
Theodor - 40.23990 (D).
Thibo (B)
Thionville (Fr.)
Thor - 65.04047 (B).
Thor V - (B)
Thyssen II - 48.13930 (D).
Timmy (B.)
Tom (B.)
Toro - (D)
Trier (D)

Telco Commander *****
Temi III - 32.90275 *****
Temi IV - 27.12691 *****
Thalassa - 26.04447 *****
Thomas de Gauwdief - 27.17290 ***
Tom (B) *****

Union 5 (B)
Union 6 (B)
Union 7 (B)
Union 8 (B)
Union 9 (B)
Union 11 (B)
Union Amber (B)
Union Bear (B)
Union Boxer (B)
Union Coral (B)
Union Diamond (B)
Union Eagle (B)
Union Emerald (B)
Union Fighter (B)
Union Grizzly (B)
Union Hawk (B)
Union Jade (B)
Union Koala (B)
Union Kodiak (B)
Union Lynx (B)
Union Manta (B)
Union Onyx (B)
Union Panda (B)
Union Pearl (B)
Union Princess (B)
Union Ruby (B)
Union Sapphire (B)
Union Sovereign (B)
Union Wrestler (B)
Upesi - V.N.S. - 1954
Urag Ems (Cypr)
Utrecht (5)
Utrecht - 26.05173

Unité (Lux)


Upesi - V.N.S. - 1937 *****

V.I.O.D. (s.s.)
VB Bolero - IMO: 9889526
VB Cheetah (Bah)
VB Ebro (Bah)
VB Emoe (B)
VB Flandes - Imo: 9809942
VB Furie - 27.19130
VB Gallardo (Mex.) YN 513602
VB Hudson
VB Kiwi (B)
VB Kracht - IMO 9489936
VB Mars - IMO 9695509
VB Panther (Bah)
VB Perfect (D.)
VB Pollux - 27.18374
VB Prompt (D.)
VB Rasant (D.)
VB Resolut (D.)
VB Rumba (B)- IMO 9889825
VB Samba - IMO 9809954
VB Schelde (Malt.)
VB Tiger (B)
Vargo (Nig.) - Imo: 8102593
Varnebank - 27.14401
VEKA 70 - 23.22371
Vento Vivere - 25.09166
Venus - 27.24103
Viking - 25.07505
Viking - 27.21504
Viking Energy - IMO 9868510
Viking Reflex (UK). YN 571670
Vikingbank (2) - 27.12070
Vincenzino O. (It.) - YN 513305
Vivax (No.)
Vlieland (Den)
Voe Jarl (UK) IMO: 9429974
Voe Vanguard (UK) IMO: 9809693
VOS Paradise - IMO 9685792
VOS Patience - 27.24563
VOS Patriot - 27.24733
VOS Precious - IMO 9444338
VOS Prolude - 27.22797
VOS Producer - IMO 9273870
VOS Rambler - IMO 7414054
VOS Shine - IMO 9601510
VOS Star - IMO 9697131
VOS Stone - IMO 9730517
VOS Sugar - IMO 9697129
VOS Sweet - IMO 9601522
VS Hamburg
VS Rotterdam
VTS Ayia Marin (Cypr.) YN 512923
Vyaz - 9804057

Von Bötticher (s.s.) (D) *****

Verrazano (B.)
Votus (B)
Vagor (B) - (gezocht)

Vikingbank (1) *****
Vinea (Zwits)  *****
Vogel Gryff (Zwi) *****
Vorwärts (D.) *****
VOS Dee - IMO 8215455 *****
VOS Power - IMO 9273911 *****
VOS Prominence - IMO 9334026 *****
VOS Sympathy - IMO 8107177 ***

Waalstroom - IMO 9779169
Walcheren - 27.16431
Watergeus - 26.03437
Watergeus - 26.06061
Waterland - IMO 9548902
Waterman - 27.17681
Waterman - 26.03875
Waterman - 27.24647
Waterpeil - 22.05246
Waterpoort - 26.03865
Waterstraat - 25.06895
Waterstraat - IMO 9428059
Waterstroom
Wega (D) IMO 6801042
Weihe (D.)
West - IMO 9434876
Westhinder (B)
Wielingen A 873 - 25.09254
Wilco B - 27.18098
Wilhelmine (D)
Willchallenge (U.K.) IMO 9909261
Willianne - 26.05852
Wil S. (UK) YN 571712
Wisconsin - 27.17312
World Peridot (Lib.) IMO: 9648166
World Tug 1 (Pan.) IMO 7000724
Wrestler (B)
Wulf 4 (D) - IMO 9639737
Wulf 7 (D) - IMO 9183075
Wulf 9 (D) - IMO 8714243

Werner (D)
Willi 1 (D) (Gezocht)
Willy Köster (D)
Winnie K - (U.K.)
Windforce (No.)

Westfalia (D)
Wild Maa (Zwits.)
Walter - (D)
Weredi - 60.00270 - (B)

Wilhelmine (D) Willebroek (B) *****
Willem Barendsz - 27.07180 *****
Willem Barendsz - 30.21356 *****
Willemina Goedkoop - 20.05736 ***
Wilmer F. (B) *****

Y 814 (D)
Y 815 (D)
Y 8036 - Wambrau
Y 8037 - Berkel - 25.09090
Y 8039 - Dommel - 27.17629
Y 8040 - IJssel - 23.23527


YN 571680
YN 571727 - IMO 9849734
YN 571785
YN 571806
YN 571810
YN 571814 - Duchess (UK)
YN 571822
YN 518520


Yolande Letzer (B)
Yogi IMO 9479785
Yvonne W - 9631498
Yvonne (Cypr.)


Yona (B)

Y 820 (D) *****
Yrosa - (Fr.) *****
Yves - 23.24067 *****

Zeebrugge (B) IMO: 8915483
Zeeland - 23.20030
Zeeland - 26.05259
Zeeland - 27.19864
Zeeleeuw - 27.17185
Zeemeeuw - 25.09468
Zeepaard - 23.09389
Zeepia - 23.09389
Zeeschelde (B) 9641596
Zeus (Pol) IMO: 6605503
Zeus of Finland (Est.) IMO: 9130729
Zola - IMO: 9621821
ZP Bear (Malta)
ZP Bison (Malta)
ZP Boxer (Malta)
ZP Bulldog (Malta)
ZP Caymus - 23.22478
ZP Chalone - 23.18970
ZP Condon - 23.18969
ZP Montelena - 8207719
Zuidzee - 26.02198
Zwerver I - 27.25171
Zwerver II
Zwerver III - 25.23193
Zwitserland - 26.04790

Zephyr - 21.00197 - (Zwits)

Zambesi - (s.s) *****
Zeeleeuw - 27.14484*****

Verder zoeken?

ZIT ER EEN FOUT ERGENS BIJ ONS? MAIL ONS!!!!!